APARTAMENT NA MOKOTOWIE 82 M2

APARTAMENT NA POWIŚLU 112 M2

APARTAMENT NA ŻOLIBORZU 91 M2

MIESZKANIE NA MOKOTOWIE 80 M2

APARTAMENT NA WOLI 96 M2

APARTAMENT NA URSYNOWIE 86 M2

MIESZKANIE NA TARCHOMINIE 81 M2

DOM NA ZACISZU 160 M2

MIESZKANIE NA URSYNOWIE 71 M2

MIESZKANIE NA MOKOTOWIE 74 M2

MIESZKANIE NA OCHOCIE 56 M2

MIESZKANIE NA ZOLIBORZU 82 M2

Projektowanie wnętrz

Nasze warszawskie studio projektowe powstało z miłości do stylowych, a przy tym funkcjonalnych wnętrz zarówno domów i mieszkań, jak hoteli, galerii, restauracji i wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem formy, jak i funkcjonalności.

Tworzymy koncepcje wspólnie z Klientami. Uwzględniamy ich wymagania i oczekiwania, proponując jednocześnie nasze własne sugestie i rozwiązania. Nasze studio to gwarancja świeżych pomysłów, które w połączeniu z sugestiami Klienta dają niepowtarzalny efekt w postaci aranżacji dopasowanej do danego pomieszczenia pod kątem jego funkcji, ergonomii, a także preferowanego stylu oraz upodobań Klienta. Przygotowujemy komputerowe wizualizacje wnętrz, dzięki którym jesteśmy w stanie szczegółowo przedstawić różne warianty propozycji.

Naszym celem jest zrealizowanie koncepcji, która w największym stopniu sprosta wymogom inwestorów, jednocześnie nie stanowiąc gigantycznego obciążenia dla ich budżetów.

Klientom naszego studia proponujemy przygotowanie projektu koncepcyjnego (funkcjonalno-przestrzennego), który możemy poszerzyć i projekt wykonawczy.


 

 

KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 607 77 99 02

 

 

 

ADRES PRACOWNI

Studio Ładne Wnętrze

ul. Bielańska 4/82

00-085 Warszawa