Home staging

 

 

Wbrew pozorom, nie tak łatwo sprzedać czy też wynająć nieruchomość. Dlatego należy zadbać o to, by wzbudzić u klienta pozytywne emocje, co zwiększy szanse powodzenia transakcji. W tym celu pomoże profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, czyli home staging.

Dzięki odpowiednim trikom i z pozoru niewielkim zmianom we wnętrzu, można znacznie zwiększyć atrakcyjność nieruchomości w oczach potencjalnego nabywcy. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji, gdy jest ona oglądana przez wiele osób, które ostatecznie nie decydują się na finalizację transakcji. Takie sytuacje mogą oznaczać, że klientów zachęciła oferta (cena, lokalizacja), ale wnętrze nie zrobiło na nich dobrego wrażenia. I tutaj z pomocą przychodzi nasze warszawskie studio z usługą home staging!

 

 

 

Warto pamiętać, że odpowiednie przygotowania domu do sprzedaży lub wynajmu znacznie skraca czas finalizacji transakcji (nawet o 40%!).

Klientom naszego studia proponujemy współpracę opartą na wizji lokalnej, analizie obecnego stanu wnętrz i przygotowaniu pisemnego raportu. Znajdą się w nim takie informacje jak proponowane zmiany w aranżacji i niezbędne prace remontowe (typu malowanie, tapetowanie). Przedstawimy również propozycję elementów wyposażenia, które poprawią wygląd wnętrza i pomogą w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu.

 

 

 

 

Dzięki naszym specjalistom od home staging przedstawisz swoją nieruchomość w możliwie najkorzystniejszym świetle!

 

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego długoletniego doświadczenia.

 


 

 

KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 607 77 99 02

 

 

 

ADRES PRACOWNI

Studio Ładne Wnętrze

ul. Bielańska 4/82

00-085 Warszawa