Home staging

 

 

Home staging to fachowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Celem przygotowania jest wprowadzenie zmian w aranżacji wnętrza, by nieruchomość stała się atrakcyjna dla jak największej liczby oglądających. Ma to na celu przyśpieszenie procesu sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.

Badania wykazują, że stosowanie home staging-u skraca czas sprzedaży lub wynajmu nieruchomości o ok. 40%, a cena sprzedaży rośnie przeciętnie o 10%.

 

 

 

Naszym Klientom proponujemy współpracę polegającą na wizji lokalnej u klienta, analizie obecnego stanu wnętrz i przygotowaniu pisemnego raportu koniecznych do wykonania prac. Znajdą się w nim informacje o zmianach w aranżacji wnętrz i niezbędnych pracach remontowych jak malowanie czy tapetowanie. W raporcie znajdą się też informacje o proponowanych przez nas produktach, które poprawią wygląd wnętrz.

Nieruchomość, jak każdy produkt, wywołuje emocje u kupującego, a to właśnie emocje kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu ma wzbudzić u klienta pozytywne emocje. Przygotowane wnętrze ma pomóc przyszłemu klientowi wyobrazić sobie siebie w tym wnętrzu.

 

 

 

 

Home Staging jest potrzebny szczególnie w sytuacji, gdy nieruchomość ogląda wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta, dobra cena, lokalizacja jednak zniechęca wnętrze samej nieruchomości.

 

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego długoletniego doświadczenia.

 


 

 

KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 607 77 99 02

 

 

 

ADRES PRACOWNI

Studio Ładne Wnętrze

ul. Bielańska 4/82

00-085 Warszawa