Usługi Dekoratorskie

 

 

Chęć zmiany, zbliżające się święta, zmieniające się pory roku – każda okazja jest dobra na dekorowanie wnętrz! Czasem wystarczą drobne zmiany, by odmienić mieszkanie i nadać mu nowego charakteru. Należy przy tym zaznaczyć, że nowa aranżacja wnętrz wcale nie musi wiązać się z nadwyrężeniem domowego budżetu. Wiemy, jak przeprowadzić metamorfozy mieszkań, by niskim nakładem finansowym stworzyć nowy klimat w pomieszczeniach.

 

 

 

 

Usługi dekoratorskie świadczone przez nasze warszawskie studio to coś znacznie więcej niż propozycja nowych elementów wyposażenia mieszkań. Dobierzemy też kolorystykę ścian lub tapet, a także oświetlenie. Wnętrze odmienią też odpowiednio dobrane detale takie jak tkaniny, zasłony, lampy, obrazy czy też rośliny. Zadbamy o każdy szczegół aranżacji, by stworzyć spójną kompozycję dopasowaną do gustu Klienta, jak i do przeznaczenia danego pomieszczenia.
 

 

Zapytaj nas, a my:

 

 

?  doradzimy, w jaki sposób uatrakcyjnić wnętrze Twojego domu lub mieszkania,

?  pomożemy dobrać kolorystykę i oświetlenie, by dom stał się bardziej przyjazny,

?  dobierzemy tkaniny, zaproponujemy dekoracje, które zmienią wygląd pomieszczeń.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do skorzystaj z naszego długoletniego doświadczenia.

 

 


 

 

KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 607 77 99 02

 

 

 

ADRES PRACOWNI

Studio Ładne Wnętrze

ul. Bielańska 4/82

00-085 Warszawa